charisma meets style
Berlage huis: ideaal voor het nieuwe werken
Het Berlage-Huis is een keuze voor ondernemen en werken in een tijdloos en prestigieus monument. Bij de opening (1927) was het een modern en vooruitstrevend gebouw. Berlage was een vernieuwende architect die een gebouw had ontworpen dat opviel maar ook perfect paste bij zijn omgeving. Vernieuwend was ook dat hij bewust het interieur en het exterieur met elkaar liet harmoniëren. Nu, ruim tachtig jaar later, staat hier een moderne werkomgeving die aan alle eisen en wensen van het moment voldoet.

Het ontwerp zet de medewerker of bezoeker centraal. Juist daardoor is het een gewild en bekend gebouw waar bewoners zich makkelijk mee kunnen identificeren. Werken en ondernemen in Berlage-Huis is een statement. Een statement dat uw bedrijf of organisatie zelfbewust opereert en gevoel heeft voor kwaliteit. Immers, het Berlage-Huis is een van de opvallendste kantoorgebouwen van Nederland. Dit gebouw is een toonbeeld van stijl en authenticiteit.

Disclaimer  

Vrijdag 15 maart, unieke rondleiding!

Het Berlage Huis opent zijn deuren. Ervaar zelf het bijzondere interieur, de ruime werkvloeren en de ongekende mogelijkheden van dit bijzondere kantoorgebouw.

Voor een persoonlijke rondleiding kunt u contact opnemen met één van de volgende makelaars:


 

Brian E.M. Beers
Frank C. Hartong van Ark

COG Makelaars BV

Scheveningseweg 50
Postbus 82033
2508 EA Den Haag

+31 (0)70 3 066 050
brian@cogmakelaars.nl
frank@cogmakelaars.nl

www.cogmakelaars.nl
 

Boukje de Vries
Lamb, Roel

CBRE B.V. | Agency

Prinses Margrietplantsoen 82
2595 BR Den Haag

+31 (0)70 7 508 900
boukje.devries@cbre.com
Roel.Lamb@cbre.com

www.cbre.nl
 
     
 
Jeroen M. Steenbergen RT
Stephan C. Brenninkmeijer

Nadorp Bedrijfsmakelaars N.V.

Jan Willem Frisolaan 3
2517 JS Den Haag


+31 (0)70 3 757 575
jeroen@nadorp.nl
stephan@nadorp.nl

www.nadorp.nl
 
Vesselina Stoimenova
Angelika Spira

aik Immobilien-Kapitalanlagegesellschaft mbH

Richard-Oskar-Mattern-Straße 6
40547 Düsseldorf / Germany

+49 (0)211 53 74 20 - 137
+49 (0)211 53 74 20 - 122
vesselina.stoimenova@aik-invest.de
angelika.spira@aik-invest.de

www.aik-invest.de